Zsíros Akadémia Kőbánya- SZKSE Junior 79-53

Regionális junior bajnokság
Zsíros Akadémia Kőbánya- SZKSE
79-53 ( 15-14, 18-16, 21-16, 25-7)
Minich Merci 13, Minich Linda- Fazekas Lili 11-11, Pál Flóra 9, Bukovinszki Réka 5, Fekete Niki 4.

Kalandosra sikerült az utazás, az óriási közlekedési káosz miatt, de odaértünk kezdésre. Szerencsére ez nem zavarta meg a lányokat, és egész jól játszottunk az első félidőben. Pici hibák miatt hagytuk ellépni az ellenfelet, de mindig visszajöttünk a meccsbe 1-1 szép indulással, befutással, szerencsés támadó lepattanó utáni befejezéssel.
A harmadik negyedben próbálkoztunk emberfogással, zónával is, de egyik sem működött. Támadásaink nem igazán voltak veszélyesek. A záró negyedben sajnos nagyon elfáradtunk, és sorban jöttek a hibák, és a leinditásból kapott kosarak.A két játékvezető nem igazán volt a helyzet magaslatán a meccsen, de nem rajtuk múlt a vereség.
Gratulálok mindenkinek.
Pénteken utoljára lepünk pályára a BEAC ellen az alapszakaszban, aminek tétje a csoport 2. helye.