SZKSE-Pedagógus Férfi eredmények

KVSE Kémények (Komárom)-Százhalombattai-KSE  91-51 (23-15; 28-13;  18-13; 22-10)

Legjobb dobók: Ferter Attila 18/9; Török Csaba 15/3; Gulyás Zoltán 8/6; Varga Géza 7/3, Bögre Zsolt 2

Az eredmény ellenére egy Jó meccset játszottunk. Az ellenfél agresszívebb, gyorsabb, pontosabb játékának köszönhette a győzelmét. A játékunk a meccs elején megbeszéltek szerint alakult. Nagyon jól sikerült a helyzeteinket kialakítani, csak a dobásaink maradtak ki, sajnos egymás után többször is és kevés támadó lepattanót tudtunk megszerezni, ezért tudta az ellenfél ezt a különbséget kialakítani. Sajnos a sok eladott labdánk is volt amiből az ellenfél biztos pontokkal növelte a különbséget. Ennek ellenére meg kell említeni, hogy a meccsnek voltak apró de szép momentumai is ezek közé tartozik Bögi ziccerre és több asziszt labdája amit általában a Tücsi értékesített. A Fefe egy-egy elleni játéka is élményszámba ment. Az már kevésbé volt a pozitív élmények közé sorolható, hogy a Fefe a negyedik negyedben kipontozódott. Valamint említésre méltó Gulyás Zoli 8 pontja melyből 6-t hárompontosból ért el. A többiek a fent említett dobók helyzeteinek kialakításában és a védekezésben jeleskedtek.

Egy jó meccsen egy jobb ellenféltől kaptunk ki időnként élményszámba menő játékkal.