SZKSE – Villámok Serdülő Országos eredmények

2kadett-kep-idegen017.04.08. 3. Regionális serdülő forduló Budapest

SZKSE – KLKS 77-59  (19-10, 14-23, 21-18, 23-8)

Legjobb dobók: Georgiades Dóra 4, Szücs Dóra 25, Pál Flóra 7, Turi Eszter 2, Fazekas Lili 23, Áncsán Anna 4, Pribelszki Kata 6, Fekete Niki 3, Bukovinszki Petra 3
Nagyon jól kezdtük a meccset. Jól mentek az elzárások, voltak szerzett labdáink amiből tudtunk indulni. A második negyedben több volt a hiba és a pontatlanság, így a félidőt 33-33-al zártuk. A második félidőben újra felpörgött a csapat, jöttek a szép támadások egymás után. a negyedik negyed elején csináltunk egy 17-0-ás futást, ahol véget is ért a mérkőzés lényegi része. Szép csapatmunka volt, gratulálok.

Zsíros Akadémia- SZKSE 114-51 (16-23, 42-6, 26-12, 30-10)

Legjobb dobók: Szücs Dóra 15, Pál Flóra 8, Turi Eszter 7, Fazekas Lili 12, Pribelszki Kata 2, Pásztor Dorina 3, Fekete Niki 2, Bukovinszki Petra 2.
Az első meccshez hasonlóan nagyon jól kezdtük ezt a negyedet is, és megléptünk 7 ponttal. A másodikban sajnos megkaptuk az egész pályás letámadást, amire ugyan készültünk a héten, de megoldani a mérkőzésen csak ritkán tudtuk. A második félidőben csak szaladtunk az eredmény után. Voltak szép játékaink, de csak 1-1 villanásra futotta, a jobban képzett, gyorsabb és kevésbé fáradt Darazsak ellen. 23 kihagyott büntető, a kizárás hiánya és a rengeteg eladott labda sajnos túl sok volt erre a meccsre.
Mindenkit megdicsérek a küzdésért, de sajnos ezen a meccsen ennyire futotta.
Köszönöm Valinak a segítséget a szállításban.