SZKSE – Megyei férfi eredmények

img_20161122_210643-1

2017.03.05. Piliscsaba

PPAFC BASKET ( Piliscsaba ) – Százhalombattai KSE  74-65 (21-14; 20-16; 14-16; 19-19)

Legjobb dobók: Tilinger Bence 26; Lázárcsik Norbert 16/12; Török Csaba 10; Varga Géza 6/3; Bán János 3/3; Georgiades Péter 2; Gulyás Zoltán 2

Legutóbb Piliscsabára mentünk játszani. Nagy várakozás előzte meg ezt a meccset, mert az ellenfélnek is egy korban hasonló szerkezetű csapata volt, és sajnos az eddigi egyetlen győzelmüket pont ellenünk szerezték. Mindenképpen Győzni akartunk. Ezután néhány szó a meccsről. Sajnos a meccs 10- 0-s hazai vezetéssel kezdődött. Egy időkéréssel rendeztük sorainkat. Ugyan nem pont úgy alakult a játék ahogy megbeszéltük, mert a Tücsit jól kivették a játékból és nem tudtuk megjátszani. Ha nagy nehezen sikerült a labdát hozzá eljuttatni akkor lefaultolták, amit a bírók kevésszer vettek észre, így a mi kosarunk helyett az ellenfél építhette a támadását. De szerencsére a Bence és a Norbi betörései és egy-egy elleni játékával megkezdtük a felzárkózást. Norbi 4 hárompontosát fontos megemlíteni, mert ezekkel mind közelebb kerültünk az ellenfélhez. De hiába nyertük meg a harmadik negyedet és hoztuk döntetlenre a negyediket a rossz kezdés miatti hátrányt nem tudtuk ledolgozni. ezért sajnos az ellenfél megszerezte második győzelmét a bajnokságban. Pozitívumként kell megemlíteni, hogy ahogy a dobók listájából kitűnik majdnem mindenki apró kis pontokkal járult hozzá az eredmény alakulásához. A vereség miatt csalódottan hagytuk el a pályát.