Százhalombattai Kosárlabda Sportegyesület – Ferencvárosi SZSE 93-55 (27-15; 21-10; 23-17; 22-13)

Százhalombattai Kosárlabda Sportegyesület – Ferencvárosi SZSE  93-55  (27-15; 21-10; 23-17; 22-13)

2017.02.14. 18.45.  Városi Szabadidő központ, Százhalombatta

Már az első percekben látszott, hogy a hazai csapat nagyon akarja a győzelmet. Ferter Attila hárompontosaival hamar sikerült előnyt szerezni, ami a mérkőzés folyamán folyamatosan nőtt. Az ellenfél csapata helyenként sportszerűtlen játéka sem billentette ki a battai játékosokat, és egy igazán fontos és szép győzelmet arattak. Mindenki hozzátette a játékát és a csapat elnöke 70 évesen ismét pályára lépett és bizonyította, hogy pár percre még mindig egyenlő tagja a csapatnak.

Legjobb dobók: Ferter Attila 19, Illés Bálint 16, Szakolczay Kornél 16, Macsali Róbert 13.