SZKSE – Villámok Országos Kadett lány eredmények

kadett-kep-idegen

Nemzeti Kadett Bajnokság 2. forduló

Gödöllői SK- Százhalombattai KSE 45-74 (0-22, 17-16, 12-17, 16-19)

Legjobb dobók: Áncsán Anna 2, Bukovinszki Réka 6, Fazekas Lili 18, Kuti Niki 2, Minich Melinda 11, Novák Anett 16, Pribelszki Kata 4, Sulyán Szandra 3, Szücs Dóra 12.
Jól kezdtük a meccset, 22-0 volt az első negyed után az eredményjelzőn. Ezek után kicsit visszaesett a támadójáték intenzitása, de a különbség megmarad 10-15 pont körül. a második félidőben mindenki kapott elég lehetőséget, játékra és pihenésre is. Sajnos az eladott labdákkal most is gondban voltunk, de itt ez most belefért.

Százhalombattai KSE- Monor SE 53-71 (15-24, 12-20, 16-13, 10-14)

Legjobb dobók: Áncsán Anna 4, Fazekas Lili 17, Minich Linda 6, Novák Anett 6, Szücs Dóra 20.
Az elvárásoknak megfelelően az ellenfél zónavédekezéssel játszotta végig az egész meccset, ami nekünk kicsit még idegen, mivel a serdülő bajnokságban ezt még nem használhatjuk. De a meccs előtti gyorstalpaló oktatás hatásosnak bizonyult, így a kezdeti megilletődöttség után elkezdtük a pontgyártást mi is. Sajnos a nagyobb gond nem is támadó, hanem a védő oldalon volt. az elzárás-leválás levédekezése/elváltása sajnos túl soknak bizonyult a mai napon számunkra, így ezekből meglehetősen sok kosarat kaptunk. A 20 körüli különbség ellenére, végig küzdöttünk, hajtottunk, ami nagyon tetszett.
Gratulálok mindenkinek és köszönjük a lelkes szurkolást is!!!