Szentendrei KSE – Százhalombattai KSE Pedagógus 66-63 (17-10; 12-17; 21-18; 16-18)

img_20161122_210643-1

2016.11.22.

Egy olyan csapattal játszottunk, számunkra ismeretlen volt hiszen most indultak először a megyében ebben a felállásban. Megpróbáltunk a talán egyik legjobb ötösünkkel kezdeni. Hamar sikerült megvalósítani amit meccs elején megbeszéltünk. Mégis az első két három támadásunkat pont nélkül fejeztük be. Ezt talán a körülményeknek is egy kicsit betudható, hiszen a pálya nagyon csúszós volt, ami megnehezítette az indulásokat és a beleállást a dobásokba. Miután megszoktuk ezt a helyzetet elkezdődött a pontgyártás is . Ugyan az ellenfél vezetett de végig a nyomában voltunk. Sőt két negyedet is sikerült megnyernünk, egyszer a vezetést sikerült átvennünk, de sajnos nem sikerült megnyugtató előnnyé változtatni. Itt egy kicsit megtorpantunk, így az ellenfél vissza tudta venni a vezetés és azt már nem engedte ki a kezéből. A negyedik negyed végén óriási játékkal több szép 3 pontos dobásokkal zárkóztunk fel ellenfelünk mögé. még az utolsó pillanatokban is mindent megtettünk az egyenlítésért és a GYŐZELMÉRT, de sajnos nem sikerült, ezért bosszantó 3 pontos vereség lett a vége. Ennek  ellenére egy jó meccset játszottunk.

Legjobb dobók: Török Csaba 28/15; Izmendi Károly 16/3; Péter Zoltán 6/3; Lázárcsik Norbert 5; Nagy Zoltán 5; Varga Géza 3/3.