SZKSE-Villámok Junior lány eredmények

sopron-10-22Soproni Darazsak Akadémia – Százhalombattai KSE 60-46 (13-21, 15-11, 17-10, 15-4)

10-22-merkozes

Edzői nyilatkozat: Nagyon jól kezdtük a mérkőzést. A 2. negyed 7. percében még 11 pontos is volt a különbség. Az utolsó 3 percben a letámadás ellen több labdát is veszítettünk, és a védekezésünk sem működött úgy, mint előtte, így csak 4 pontos előnnyel zártuk a félidőt. A 2. félidőben egy nagyon kemény, agresszív védekezésre váltott az ellenfél, ami fizikálisan lassan felőrölt bennünket és a 4. negyedben már a támadásainkból sem tudtunk pontokat szerezni. Nem szeretek a játékvezetőkkel nagyon foglalkozni, de míg az ellenfelünk a mérkőzés folyamán 31  büntetőt dobhatott, addig nekünk csak 18 lehetőséget adtak, miközben nagyon durva védekezést kaptunk. Sajnos a múlt héten megsérült Tánczos Tímea, aki az idén már fontos szerepet töltött be csapatunkban, ezért 7 embert tudtam csak rotálni ezen a mérkőzésen. A szerdai hazai mérkőzésen a Szolnok legyőzése a papírforma alapján kötelező feladat lesz.