Fölényes győzelem hazai pályán

Százhalombattai Kosárlabda Sportegyesület – Gödi SE 87-56 (20-13, 21-16, 23-9, 23-18)

2015. november 15. 17.00, Városi Szabadidő Központ

A mérkőzés könnyed és jó játékkal indult, majd sikerült a battaiaknak visszaszürkülni a Göd csapatához, de szerencsére a negyed végére ismét sikerült egy kis előnyt kicsikarni. A második negyed is nyögve nyelősen folyt, de a hazai csapat folyamatosan húzott el az ellenfelétől. A szünetben Besenyei Tamás azt kérte a csapatától, hogy nyomják meg az első 5 percet és építsenek ki annyi előnyt, hogy utána már ne lehessen gond, de ez nem sikerült teljes mértékben, ellenben a negyed utolsó 3 percében bedarálták minden ellenállását a hazaiak a Gödieknek. A negyedik negyedben egy fáradt ellenféllel szemben, könnyed játékkal megérdemelten győzött sz SZKSE.

Legjobb dobók: Balikó Attila 22/6, Tilinger Bence 21, Szakolczay Kornél 12